שירת המדבר - איך להכין את הגוף לקראת החורף?
דף הבית >> איך להכין את הגוף לקראת החורף?
 

 
החורף מתקרב ואיתו שוב הנזלות, השיעולים, השפעות ושאר מיני מרעין בישין.
זה הזמן להתחיל להכין את הגוף לקראת החורף.
החלטנו לרכז עבורכם כמה טיפים, שיעזרו לכם לחזק את גופכם ולעבור את החורף יותר בקלות:

 
  1. תזונה – כדאי לעבור לאכול מזונות מחממים, כלומר- תבשילים, מרקים, ירקות בתנור וכו'. ולהמעיט בתזונה קרה, היוצאת ישר מן המקרר. בעיקר מוצרי חלב שמקררים את הגוף ומעודדים את ייצור הליחה.
 
  1. פרוביוטיקה – מומלץ לצרוך פרוביוטיקה, בנוזל בכמוסות או באבקה (לילדים). הפרוביוטיקה מחזקת את מערכת העיכול ואיתה את מערכת החיסון והגוף כולו.
 
 
  1. חליטות מחממות – בכדי לחמם את הגוף כדאי להכין בבית חליטות עם צמחים שמחממים ומחזקים את הגוף: קינמון, הל, אניס, ג'ינג'ר, ציפורן, שורש וויתניה משכרת.                                                                              מומלץ לבשל צמחים אלו במים רותחים למשך מספר דקות, על מנת למצות אותם בצורה יעילה, ולקבל את כל הטוב שבהם. ולשתות כמה כוסות לאורך היום.
 
  1. צמחים מחזקי חיסון – מומלץ לשלב עם הצמחים המחממים שהזכרנו גם צמחים שמחזקים את מערכת החיסון, כגון: סמבוק שחור, אזוב, טימין, רוזמרין, אורגנו, שיבא.                                                                                                                צמחים אלו יש לחלוט בנפרד או להוסיף לצמחי המרתח לאחר תום הבישול. ניתן להשיג צמחים אלו בגינה וברוב חנויות הטבע. ניתן להשיגם גם אצלנו – צמחים איכותיים מגידול אורגני.                                                                                בחליטות החורף המומלצות שלנו- "לבריאות", "מדבריא", "לנשום עמוק", אנו משלבים צמחים אלו עם צמחי מדבר ייחודיים בעלי מסורת ארוכת ימים של חיזוק הגוף וטיפול במחלות חורף.
 

בברכת חורף נעים ובריא
נעה וגולן


 
 
 
טלפון: 052-7021650  |   דוא"ל:  shirathamidbar@gmail.com  |  כתובת:   באר מילכה ד.נ חלוצה 8551700
Facebook